KADIN GİYİM

Biz, kadınlar için örme tişörtlerden elbiselere, son moda sweatshirtLerden pantolonlara kadar, en son trendlerdeki gündelik ve rahat giysileri yaratmakta oldukça başarılıyız. Tasarım ve üretim konusundaki yeteneğimiz sayesinde, kaliteli, uygun fiyatlı ve yüksek hacim tutarlılığı sunarak sevkiyatlarımızı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, ilerleyen sezonlar için konseptlerimizi belirlemek amacıyla piyasaları analiz ediyor ve moda haberlerini takip ediyoruz. Gelişmiş tasarım ve üretim tekniklerimiz sayesinde, rekabetçi fiyatlarla harika kıyafetler ortaya çıkarıyoruz. Tasarım ekibimiz, sizlerle birlikte moda yaratan, erişilebilir moda ve kalite için çekici ve rahat giysiler geliştirmek için çalışmaktadır.

ERKEK GİYİM

Erkek giyiminde, temel spor giyim ürünlerini geliştirmek ve üretmek için gerekli teknik yetenek ve beceriye sahibiz. Hazır giyim çeşitlerimiz, her fiyat aralığındaki ürünler için en iyi kalite güvencesini sağlamaktadır. Üstün kesim ve tasarım detaylarıyla birlikte sürekli teknik gelişmeler sayesinde, müşterilerimiz için ideal erkek giyim stilleri yaratıyoruz. Ayrıca, geliştirilmiş dikiş detayları ve yıkama teknikleri sayesinde rahat ve çağdaş bir görünüme sahip polo ve tişört seçenekleri sunuyoruz.

ÇOCUK GİYİM

Erse, çocuklar için en yeni uluslararası trendleri yansıtan geniş ve çeşitli temel ürün yelpazesi sunmaktadır. Yüksek kalite kontrol ve akıcı sevkiyat anlamına gelen çocuk kıyafetleri, Erse tarafından tasarlanmakta ve üretilmektedir. Sweatshirt, eşofman, polo, tişört, şort ve pantolon gibi çocuk kıyafetlerinde, rekabet avantajı elde etmenizi sağlayacak tüm bilgiye sahibiz. Kumaş tedariği ve gelişiminden aksesuarların kalite kontrolüne kadar, çocukların arzuladığı son moda ürünleri sunarken müşterilerinizin talep ettiği katma değeri elde etmelerine yardımcı oluyoruz.